Hakkımızda

Av. EMİNE Merve Çetintürk

Çetintürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; müvekkilleriyle uzun vadeli ilişkiler kurarak onlara günümüz ihtiyaçlarına uygun, etkili ve en yüksek standartlarda hukuki hizmet sunmayı amaçlar.

Dürüstlük, güven ve sıkı çalışma ilkeleri üzerine kurulan Çetintürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; verimli, sonuç odaklı ve etkin hukuki çözümler üretir.

Büromuz; gerçek ve tüzel kişiler ile birlikte kurum ve kuruluşlara hizmet vermek amacıyla, tüm hukuki ve teknik altyapısı ile birlikte avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmak için 2017 yılında Avukat Emine Merve Çetintürk tarafından kurulmuştur.

Avukat Emine Merve Çetintürk, 2014 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesinden, 2021 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Ankara Barosu’nda başlattığı avukatlık stajını tamamlamış ve 2016 yılında Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Çetintürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu,  şirket sözleşmelerinin hazırlanması, danışmanlık ve dava işlerinin takibi ve neticelendirilmesi başta olmak üzere; ticaret hukuku, idare hukuku, inşaat hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku, icra ve iflas hukuku, aile hukuku ve diğer birçok alanda faaliyet göstermektedir.

×

Merhaba,

Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

× Whatsapp Destek